Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Laravel

آموزش لاراول

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
19:16:47 1394-07-05
راه های آموزش لاراول(Laravel) بسیار زیاد است. در این مقاله ما بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال منبع مناسبی جهت آموزش لاراول (Laravel) می گردید، با این مقاله لرن روت همراه باشید تا بهترین منابع آموزش لاراول را پیدا کنید.

در کل برای آموزش لاراول، 3 دسته آموزشی بسیار مناسب موجود است:
1.مستند وب سایت لاراول: این مستندات بطور کامل تمام سرفصل های موجود در لاراول را توضیح داده اند. تک تک امکانات لاراول در فهرست سمت چپ این صفحه دسته بندی شده اند و اگر بر روی هر یک از آنها کلیک کنید تمام مطالب موجود در این سرفصل با زیرشاخه های آن برای شما به نمایش در خواهند آمد. بیشتر موضوعات دارای مثال های کاربردی هستند. این دسته آموزشی کامل ترین منبع می باشد. برای مشاهده آن به وب سایت لاراول بروید.
2.کتاب آموزشی لاراول: دومین دسته آموزشی کتاب آموزشی لاراول است. با یک جستجوی کوتاه در اینترنت با سیل عظیمی از کتاب ها در زمینه آموزش لاراول روبرو خواهید شد. البته تیم لرن روت با بررسی های زیاد بر روی این کتاب ها، بهترین کتاب را انتخاب کرده است که ما نیز آن را  به شما معرفی خواهیم کرد تا به جای جستجوی طولانی و سردرگمی در انتخاب این کتاب ها، بهترین کتاب را انتخاب کنید.
بهترین کتاب آموزشی لاراول، کتاب Code Bright نوشته Dayle Rees می باشد که خود از توسعه دهندگان فریم ورک لاراول است. این کتاب با متنی ساده و روان و حداقل لغات پیچیده انگلیسی با ساختاری بسیار منظم و بصورت کاربردی و همراه با مثال همه مباحث موجود در لاراول از راه اندازی تا کار با پایگاه داده را پوشش داده است.  تنها مشکلی که در این میان وجود دارد این است که این نسخه برای Laravel 4.2 تالیف شده است، اما با توجه به تغییرات نه چندان زیاد بین دو نسخه laravel 4.2 و laravel 5.1 این مشکل خیلی آزاردهنده نمی باشد. البته نسخه بعدی این کتاب که برای Laravel 5.1 می باشد با نام Code Smart بوده و ممکن است در ماه های آتی منتشر شود. به دلیل مسائل اخلاقی ما از گذاشتن لینک دانلود این کتاب معذوریم، اما با جستجویی ساده در اینترنت فایل PDF این کتاب را خواهید یافت. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز می توانید به آدرس leanpub رفته و سرفصل های این کتاب را مشاهده کنید.

Code Bright - کتاب آموزشی لاراول


3.ویدیوهای آموزشی لاراول: اگر علاقه ای به خواندن متن ندارید می توانید از ویدیوهای آموزشی لاراول استفاده کنید. به صفحه Learn Route Laravel Package بروید تا ویدیوهای آموزشی موجود در زمینه آموزش لاراول را به همراه سرفصل های هر دوره مشاهده کنید. برخی از مباحث این دوره ها مشترک است اما از آنجایی که هر دوره توسط مدرس متفاوتی تدریس می شود راه های متفاوتی در زمینه کدنویسی و حل مشکلات خواهید آموخت.
بطور خلاصه بهترین روش آموزش لاراول اینگونه است که ابتدا یکی از دودسته آموزشی کتاب و یا ویدیوهای آموزشی را انتخاب کنید. بطور کامل آموزش این دسته آموزشی را به آخر برسانید و در نهایت برای خود یک پروژه تعریف کنید و مطالبی که آموخته اید را به همراه استفاده از دسته آموزشی اول یعنی مستندات وب سایت لاراول به کار برده و پروژه را تکمیل کنید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
ویدیوهای مشابه
 حامد
       
پانوشت
با تشکر ، البته ویدیو های سایت laracast.com و کمک گرفتن از مستدات API لاراول هم بسیار در روند یادگیری شما کمک خواهد کرد . مستندات API لاراول : http://laravel.com/api/5.0 مرجع آموزش لاراول : larabook.com


بستن