Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

لرن اپ: کالج - آموزش زبان انگلیسی

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
19:43:26 1396-10-14
یادگیری زبان انگلیسی به شیوه ای متفاوت و جذاب

امروزه فراگیری زبان انگلیسی یک امر متداول است. بصورت سنتی کلاس های حضوری و آموزشگاه ها انتخاب بسیاری از داوطلبان است. اما امروزه با گسترش تکنولوژی روش های جایگزین بسیاری وجود دارد که ایرادات روش های ستنی نظیر، کمبود زمان، محیط خشک و ... را برطرف کرده است. با لرن روت همراه باشید تا در ادامه به معرفی اپلیکیشن آموزش زبان کالج بپردازیم.

در ابتدا بهتر است پس از نصب اپلیکیشن آموزش زبان کالج آزمون تعیین سطح آن را اجرا نمایید. با انجام این آزمون، کالج بطور هوشمند به شما پیشنهاد می دهد که چه سطحی برای شما مناسب است. پس ابتدا حتما آزمون تعیین سطح آن را انجام دهید.

آزمون تعیین سطح کالج

پس از انجام آزمون تعیین سطح کالج و پیشنهاد سطح مرتبط، آن سطح را انتخاب نمایید. پس از انتخاب سطح مورد نظر، درس هایی به شما در قالب موضوعات مختلف پیشنهاد می شود. سه جلسه از درس اول هر سطح رایگان می باشد اما سایر دروس و جلسات قفل بوده که کاربر جهت استفاده از آنها می بایست به افزایش اعتبار خود اقدام نماید. هر درس شامل 4 قسمت می باشد:

 1. آموزش
  در این قسمت دو تدریس معلم و یک مکالمه وجود دارد. در تدریس، نکات جدید مرتبط با موضوع بیان می شود و در مکالمه کاربر تعامل بیشتری داشته و از او خواندن و صحبت کردن درخواست می شود.
 2. تمرین
  در این قسمت تمریناتی بصورت تعاملی و جذاب با کاربر کار می شود تا او نکات آموزش دیده را مرور کرده و به حافظه بسپارد. همچنین در این بخش شما می توانید با امکانات پیشرفته مهارت های گفتاری خود را نیز تمرین کرده و ارزیابی کنید.
 3. مرور
  در این بخش با استفاده از فلش کارت، لغات و گرامر درس یادآوری می شوند.
 4. زنگ تفریح
  در این بخش فیلم، کارتون، موسیقی یا هر چیز دیگری ممکن است موجود باشد که با دیدن آن نکات درس منعکس می شود.

همچنین هر درس شامل جلسه ای به نام کالج + می باشد. این قسمت مطالب مفیدی علاوه بر درس ارائه می نماید.

در بخش دیگری به نام پیشرفت من می توانید مهارت های چهارگانه خود در خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن را مشاهده کنید. زمان هایی که در کالج بودید را مشاهده کنید و همچنین نمودار پیشرفت خود را نیز بررسی کنید.

در بخش دیگری به نام کافه می توانید موضوعات منتخبی را بصورت کارتون, فیلم، غکس و موسیقی مشاهده کنید. امکانات این بخش رایگان می باشد. همچنین با استفاده از بخش مشاور میتوانید راهنمایی های مفیدی بطور رایگان از مشاور کالج دریافت نمایید. در صورتی که ابهامی دارید و یا نمی دانید از کجا و چطور شروع به یادگیری کنید، این قسمت مفید می باشد. همچنین در این قسمت می توانید سری به سوالات پرتکرار نیز بزنید.

شاید یکی از بهترین بخش های کالج معلم خصوصی آن باشد. شما می توانید بصورت متنی با معلم خصوصی خود چت کرده و سوالات خود را از او بپرسید. این موضوع تعامل کاربر را بیشتر کرده و نگرانی او از بابت نبود کسی که بتواند سوالات خاص او را پاسخ دهد برطرف می کند. 

رابط کاربری و تجربه کاربری

یکی از بهترین نقاط قوت این اپلیکیشن قطعا رابط کاربری آن است. محیطی که در عین سادگی و روانی تمامی امکانات را در دید کاربر قرار داده تا او به همه قسمت های نرم افزار دسترسی داشته باشد. قطعا پس از استفاده از کالج تجربه خوبی را درک خواهید کرد. شاید تنها نقطه ضعف این اپلیکیشن از لحاظ رابط کاربری در بخش مرور باشد. در این بخش نه تنها رابط کاربری که تجربه کاربری نیز با ایراداتی همراه است.

محتوا

محتوای کالج هسته این اپلیکیشن محسوب می شود. درواقع این نرم افزار بدون محتوای خوب هیچ ارزشی نخواهد داشت. اما به سبب بهره مندی از اساتید با تجربه، محتوای تولید شده و به اشتراک گذاشته شده با کاربران در سطح بسیار قابل قبولی قرار دارد. در واقع اگر شما آزمون تعیین سطح داده باشید و سطح مناسب با خود را انتخاب نمایید قطعا از محتوای انتخاب شده برای سطح خود بهره خواهید برد.

نکته پایانی

در صورتی که حجم محتوا بیشتر و متنوع تر شود بطوریکه کاربر انتخاب های بسیار بیشتری داشته باشد می تواند به رشد کاربران اپلیکیشن کمک شایانی نماید. شما می توانید از لینک زیر اپلیکیشن کالج را از کافه بازار دانلود نمایید:

دانلود کالج

برچسب ها: