Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ: بازی پارس ایمپریا

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
08:33:20 1395-07-06
بازی استراتژی فارسی پارس ایمپریا

این روزهای بازار بازی های استراتژی نسبت به قبل خیلی گرم تر شده است که شاید یکی از دلایل آن ایجاد حس مبارزه و نبرد به صورت آنلاین با کاربران دیگر بوده است حسی که خیلی جذاب و جالب است، در این مقاله ما قصد داریم به معرفی و بررسی بازی فارسی پارس ایمپریا بپردازیم، بازی ای که با طراحی مناسب عناصر مختلف که لازمه ی ساخت یک بازی مناسب است توانسته محیط خوبی را فراهم آورد پس با این مقاله ی لرن روت همراه باشید.

حال و هوای نبردهای امپراتوری هایی که هنوز باروت و تفنگ وارد آن ها نشده بود و همه ی سلاح های آن ها با استفاده از فلزات و چوب ساخته می شد همیشه بسیار جذاب و دلچسب بوده است، شاید خیلی از کاربران از آیتم های تخیلی در بازی ها بیذار باشند و بیشتر به این موضوع علاقه مند باشند که نبردهای خود رنگ و بوی واقعی تری بگیرند، چیزی که با آیتم های تخیلی جور در نمی آید. در این زمینه پارس ایمپریا نیز تخیلات را از بازی خود کنار گذاشته و آیتم های خود را بر اساس چیزهایی که در واقعیت جنگ های قبل از دوران باروتی بوده طراحی کرده است یعنی در بازی پارس ایمپریا خبری از عناصر تخیلی نمی باشد.

بازی پارس ایمپریا هم مثل سایر بازی های استراتژی سلسه مراتب تجهیز کردن نیرو و ساخت امپراتوری را به خوبی رعایت کرده به گونه ای که بعد از چند دقیقه بازی کردن متوجه کامل شدن امپراتوری خود خواهید شد البته باید این نکته را هم ذکر کنیم که چیدمان امپراتوری شما بر اساس طراحی خود شما چیده نمی شود بلکه براساس سیستم خود بازی چیده می شود به این صورت که بعد از خریدن یک آیتم برای مثال زمین کشاورزی یا پادگان پیاده نظام، خود بازی آن آیتم را در جایی از صفحه ی شما قرار می دهد پس شما نمی توانید آیتم های امپراتوری خود را در صفحه جابجا کنید.

 

در بازی پارس ایمپریا برخلاف اکثر بازی های دیگر که فقط حمله و ایجاد اتحاد را داشت چیزهای جالب دیگری مثل مستعمره،تبدیل به تبعه، ضمیمه و جاسوسی را هم ملاحظه می کنید که هر کدام از آن ها به قوی تر کردن امپراتوری شما به نوعی کمک می کند البته این را هم باید بدانید که در این بازی هم برخی از این ویژگی ها در دسترسی های بالاتر که شما به دست می آورید به شما داده می شود.

شاید اگر بخواهیم بیشترین جاهایی که در بازی پارس ایمپریا شما با آن درگیر هستید را بیان کنیم اول باید به تالار شهر بعد از آن مرکز تحقیقات اشاره کنیم جایی که عمده تغییرات و ساخت و سازهای شما در آن جا قرار دارد.بهتر است که تالار شهر را محل ساخت و سازهای شما بدانیم تالار شهر شما از دو قسمت عمده تشکیل شده است که یک قسمت آن برای ساخت و سازهای اقتصادی و قسمت دیگر آن برای ساخت و سازهای نظامی می باشد. در پارس ایمپریا هم مثل تمام بازی های استراتژی برای ساختن امپراتوری خود به منابعی نیاز دارید که این منابع را باید از قسمت ساخت و سازهای اقتصادی ایجاد کنید همچنین برای نبردهای خود به پایگاه های نظامی نیاز دارید که این هم باز از طریق تالار شهر و قسمت ساخت و سازهای نظامی قابل استفاده می باشد.

چیزی که در بازی پارس ایمپریا به خوبی مشاهده می شود توجه به جزئیات نحوه ی حملات و دفاع های امپراتوری ها می باشد برای نمونه شما در بازی با قسمت هایی مواجه می شوید که می توانید مستعمره بگیرید یا یک امپراتوری دیگر را محاصره کنید حتی شما میتوانید از نیروهایی به نام جاسوس استفاده کنید و اطلاعاتی را راجب حریفان خود به دست آوردید و این چیزی است که این بازی به آن توجه بسیاری شده است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که از چشم توسعه دهندگان بازی پنهان نمانده است قابلیت بازی با پلتفرم های مختلف از قبیل اندروید و تحت وب است که این اجازه را می دهد که شما فقط به گوشی موبایل خود محدود نباشید بلکه هر وقت از بازی با صفحه ی کوچک گوشی موبایل خود خسته شدید سراغ نسخه ی تحت وب آن به آدرس www.parsimperia.ir بروید و ادامه ی بازی خود را با کامپیوتر و پلتفرمی که تحت وب طراحی شده است ادامه دهید.

پارس ایمپریا

در کل از لحاظ ساختاری، طراحی و موسیقی بازی پارس ایمپریا نمره ی قابل قبولی می گیرد فقط اگر برخی از عناصر موجود در صفحه زنده تر بودند روی جذایبیت بازی می توانستند تاثیر بیشتر داشته باشند.

 

لینک بازی: www.parsimperia.ir

 

دانلود یونیک دیکشنری

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 مهمان
       

بازی من بالا نمیاد


بستن
: از بازار دانلود کن نیاد