Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ: بازی پرسیتی

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
19:06:01 1395-07-06
بازی ایرانی شهرسازی پرسیتی

در جامعه ای که همه ی ما از طبیعت فاصله گرفته ایم و درگیر شهرنشینی شده ایم، تکنولوژی برای آشتی دادن انسان با طبیعت پا درمیانی می‌کند. آدم‌ها ذاتا طبیعت و حیوانات را دوست دارند و به همین سبب بازی‌هایی که مضمون کشاورزی دارند مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار میگیرند.در این مقاله ما قصد معرفی یکی از همین بازی ها را داریم پس با این مقاله ی لرن روت همراه باشید.

پرسیتی یک بازی آنلاین مدیریتی با سبک مزرعه داری و شهرسازی است. بر خلاف محصول قبلی شرکت تاد، فروت کرفت که سبک آن رقابتی بود، پرسیتی شما را در فضایی آرام و دل انگیز همراهی میکند تا بتوانید لحظات خوشی را در کنار مردم و حیوانات با مزه ی سرزمینتان بگذرانید. ترکیب برخی از استانداردهای مدیریت بعلاوه استفاده از مواد اولیه برای تولید ابزارها و پرورش حس مسئولیت پذیری، مواردی است که در این بازی مشاهده می‌شود.
در پرسیتی شما مسئولیت اداره ی یک سرزمین را بر عهده دارید .در شروع بازی با محیطی وسیع و سر سبز مواجه می‌شوید و میتوانید برای شروع زمین های کشاورزی را بسازید و محصولات مورد نیاز خود را کشت کنید. مرغ اولین حیوانی است که میتوانید پرورش دهید و از تخم مرغ آن برای انجام سفارش‌های مردم یا ساخت محصولات دیگر استفاده کنید. با بالا رفتن سطح شما در بازی می‌توانید بز و گاو پرورش دهید و از آنها مراقبت کنید. 
مردم یکی از اصلی‌ترین نقاط بازی هستند. شما برای ساخت ساختمان های بزرگتر نیاز دارید که جمعیت شهر خود را بزرگتر کنید. می توانید به سفارش مردم سرزمینتان رسیدگی کرده و با چهره ی خندان و راضی آنها را بدرقه کنید. مشتری ها اگر چه قابل کنترل و هدایت نیستند اما شخصیت پردازی جالبی و هر کدام لحن خاص خود را دارند.

 

پرسیتی

 

واسطه ی کاربری بازی برای مخاطب قابل درک و مفهوم است. درمورد هر محصول و ساختمان توضیحات کاملی ارائه شده است. علاوه بر آن با ارتقای سطح می‌توانید از محصولات و ساختمان‌های جدیدی که در سطح بعدی باز می‌شوند مطلع شوید.

پرسیتی

یکی دیگر از ویژگی های پرسیتی، وجود فضایی به نام کاروانسرا است. شترهای کاروانسرا محصولات مشخصی از شما میخواهند و لازم است آنها را با محصولات مورد نیازشان راهی کنید. پس از انکه تمام محصولات مورد نیاز را تهیه کردید،کاروانسرا با تجهیزات و غنائم جدیدی به سرزمین شما برمیگردد.
به طور کلی هیچ کاری در سرزمین پرسیتی بیهوده نیست. بازیکن برای هر کاری که در سرزمین خودش انجام می‌دهد میزان مشخصی از "تجربه" را بدست می‌اورد و هر فعالیتی از جمله کاشتن بذر،ارتقای ساختمان و... در روند پیشرفت او تاثیرگذار است.
طراحی هنری بازی یکی از نقاط قوت آن است. کارکترها علاوه بر حفظ ظاهر بومی و پارسی از جذابیت بالایی برخوردارند. کیفیت طراحی محصولات خوب و وسوسه انگیز است. فضای سرسبز بازی به خوبی و با جزییات قابل قبولی به تصویر کشیده شده است.

موسیقی بازی آرامشبخش است و به پر رنگ شدن محیط آرام و صلح آمیز پرسیتی کمک می‌کند.

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

 

برچسب ها:
مقالات مشابه
 فاطمه رافعی
       
مشکل فنی
سرورموقتادردسترسرنیست چرا؟؟؟


بستن

 محدثه
       
خطای اتصال
خطامیزنه


بستن

 ملکه ی زیبایی
       
عالی
من از بازی شما راضی هستم بهترین بازی ایرانی توی دنیاست


بستن