Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

اینترنت

چگونه وای فای(wifi)های رایگان اطراف خود را پیدا کنیم؟

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
10:22:59 1394-06-28
پیدا کردن اینترنت رایگان اطراف خود,آموزش پیدا کردن اینترنت رایگان، نحوه ی کار با نرم افزار wi-fi finder

شاید تا حالا نیاز پیدا کردید که بدانید چه مکان هایی اینترنت رایگان در اختیار مردم قرار می دهند تا شما بتوانید از آن ها استفاده کنید، این امر اینترنت رایگان در مکان های عمومی در همه جهان وجود دارد پس اگر نیاز دارید تا در هر نقطه از این کره ی خاکی که هستید بدانید که اطراف شما چه مکان هایی این امکان را فراهم کرده اند پس با این آموزش لرن روت همراه باشید.

می توان گفت این راه هایی را که ما بیان می‌کنیم چون در سرتاسر جهان جواب می دهند پس بسیار مناسب برای پیدا کردن اینترنت رایگان در سفرها هستند که از وای فای های خانه ی خود به دور هستید و همچنین نمی خواهید هزینه ای برای خریدن اینترنت همراه (دیتاData ) بپردازید.

پیدا کردن اینترنت رایگان

شاید اولین مکان هایی که به ذهن همه برسد که اینترنت رایگان را در اختیار مردم قرار می دهند رستوران های زنجیره ای و کافی شاپ ها باشند که در خارج از ایران کافی شاپ زنجیره ای بزرگ Starbucks و  رستوران زنجیره ای McDonald’s جز کافی شاپ ها و رستوران های محبوب و پرطرافداری هستند که اینترنت رایگان را در اختیار عموم قرار می دهند پس اگر وارد این کافی شاپ ها و یا رستوران ها شدید با خیال راحت فقط وای فای دستگاه خود را روشن کنید.

 

 

 

 

در این جا ما به مکان هایی می پردازیم که اکثر آن ها اینترنت رایگان را در اختیار عموم قرار می دهند.

پیدا کردن اینترنت رایگان-    کتاب خانه های عمومی اغلب اینترنت رایگان را در اختیار افراد قرار می دهند پس اگر اهل کتاب و کتاب خوانی در کتاب خانه ها هستید نیز می توانید از اینترنت آن ها استفاده کنید.
-    بیشتر کافی شاپ های کوچک نیز اینترنت رایگان در اختیار سایر عموم قرار می دهند البته برای اینکه افرادی که خارج کافی شاپ هستند نتوانند از آن استفاده کنند برای آن رمزی در نظر می گیرند که در صورت پرسیدن رمز از صاحب کافی شاپ می توانید از آن استفاده کنید.
-    میتوان گفت که بیش از 98 درصد هتل ها برای مهمان های خود اینترنت رایگان را فراهم می کنند تا کسانی که برای سفرهای کاری مجبور به استفاده از هتل آن ها شده اند بتوانند برای چک کردن ایمیل ها یا هماهنگی کارهای خود از آن استفاده کنند.
-    همچنین اگر شما عکس روبه رو را نیز به شیشه ی مکان های عمومی دید نیز به این معناست که در آن مکان اینترنت رایگان را فراهم کرده است.

پیدا کردن اینترنت رایگان با استفاده از نرم افزار wi-fi Finder

پیدا کردن اینترنت رایگاندر این قسمت از آموزش یک نرم افزار مفید در زمینه ی پیدا کردن اینترنت رایگان را به شما معرفی می کنیم. نرم افزار wi-fi Finder نرم افزاری است در زمینه پیدا کردن wifi  های اطراف شما است. که یک امکان دیگر نیز دارد که میتواند وای فای های رایگان را نیز برای شما پیدا کند. شاید بتوان بزرگترین مزیت این نرم افزار را در این دید که شما میتوانید دیتابیس نقشه ی خود را روی دستگاه خود ذخیره کنید و در مکان هایی که اینترنت ندارید و آفلاین هستید تنها با روشن کردن GPS خود مکان هایی که اینترنت رایگان در اختیار عموم قرار می دهند را پیدا کنید فقط فراموش نکنید که بار اول شما به اینترنت نیاز دارید تا این نرم افزار لیست آن مکان ها را برای شما فراهم کند و شما آن را دانلود کنید.

 

 

 


 

برچسب ها:
مقالات مشابه
 م عباسی
       
جالبه
جالب بود دقت نکرده بودم


بستن