Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

پیدا کردن پسورد Wifi در گوشی اندروید

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
22:46:39 1395-03-17
پیدا کردن پسورد Wifi در گوشی اندروید روت شده

ممکن است که شما بطور مرتب به یک شبکه وای فای متصل شوید و قبلا یکبار پسورد آن را وارد کرده باشید. پس از آن هربار که وارد می شوید دیگر نیازی به وارد کردن دوباره پسورد نیست. معمولا پس از یکبار وارد کردن پسورد، کسی دیگر به آن اهمیت نمی دهد و آن را فراموش می کند، اما اگر مدتی بعد در شبکه وای فای مشکلی پیش آمد و نیاز بود آن را دوباره وارد کنید و یا خواستید آن را با دوستی به اشتراک بگذارید چه می شود؟ در این مقاله به آموزش پیدا کردن پسورد ذخیره شده در اندروید روت شده می پردازیم. با لرن روت همراه باشید.

در ادامه ما دو روش برای پیدا کردن پسورد ذخیره شده در اندروید روت شده به شما معرفی می کنیم:

  • از طریق File Manager

برای استفاده از این روش نیاز به یک فایل منیجر دارید که از قابلیت روت اکسپلورر هم پشتیبانی کند. اگر همچین اپلیکیشنی بر روی گوشی خود ندارید، می توانید روت براوزر(Root Browser) را دانلود کنید.

حالا از طریق مسیر زیر در این اپلیکیشن پوشه مورد نظر را باز کنید:

data > misc > wifi

بعضی از اپلیکیشن ها هنگام باز کردن این پوشه پیغامی بر روی صفحه شما ارسال می کنند که نیاز است Grant را انتخاب کنید.

کشف پسورد وای فای

در پوشه wifi folder شما فایلی با این نام مشاهده می کنید: wpa_supplicant.conf. این فایل را از طریق یک اپلیکیشن ادیتور متن باز کنید. البته بیشتر فایل منیجرها بصورت پیشفرض همچین قابلیتی دارند پس احتمالا مشکلی در باز کردن آن نخواهید داشت. این فایل حاوی جزئیاتی در مورد شبکه وای فای ای که هم اکنون به آن متصل هستید و همچنین سایر شبکه های وای فای که قبلا به آنها متصل شده اید می باشد. فرمت آن بصورت زیر است:

network={
ssid=”WiFi Network Name”
psk=”password”
key_mgmt=WPA-PSK
priority=
}

 

اطلاعات شبکه وای فای

  در اینجا شما می توانید پسورد شبکه های وای فای مختلفی که به آنها متصل شده اید را مشاهده کنید.

  • بوسیله یک اپلیکیشن کمکی

روش دوم برای مشاهده پسوردهای وای فای ذخیره شده در گوشی های اندرویدی، استفاده از یک اپلیکیشن کمکی است. اپلیکیشن های بسیار زیادی برای این کار موجود است اما ما در این مقاله این کار را با استفاده از WiFi Password Recovery Pro انجام می دهیم. این اپلیکیشن رایگان است و استفاده از آن بسیار راحت است. برای استفاده از این اپلیکیشن آن را باز کنید و اعلام کنید که شما سوپریوزر هستید. پس از آنکه این کار را کردید، اپلیکیشن برای شما تمامی شبکه هایی که به آنها متصل شده اید را لیست می کند. سپس شما می توانید هر شبکه ای را باز کنید و پسورد آن را مشاهده کنید. همچنین با لمس هر پسورد، آن پسورد در حافظه گوشی کپی می شود.

نرم افزار ریکاوری پسورد وای فای

هم اکنون اگر شما از یک گوشی روت شده اندرویدی استفاده می کنید، می توانید بوسیله هریک از راهکارهای ذکر شده در فوق استفاده کنید و پسوردهای وای فای ذخیره شده در گوشی موبایلتان را مشاهده کنید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 مهتاب
       

دوستان قدیم


بستن
نسیم : پیدا کردن فرندهای قدیم در لاین
نسیم : پیدا کردن فرندهای قدیم در لاین

 اسب
       
خیلی عالی
خوبه چاکربم


بستن

 رضا
       
خوب
بد نبود


بستن
چطوری دانلود کنم : چطور دانلود کنم

 محمد
       

خول


بستن

 سارا
       
مهندس
پوشه misc خالیه... حالا چیکار کنم؟؟؟؟


بستن
: A

 Sina
       

خیلی خوبه مرسی


بستن

 مهرداد
       
عالی
متن


بستن