Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Whatsapp

نحوه نصب دو اکانت واتس اپ بر روی گوشی اندروید

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
22:26:57 1395-04-06
نحوه نصب دو اکانت واتس اپ بر روی گوشی اندروید

بسیاری از برنامه های گوشی های اندروید قابلیت اینکه بتوانید با اکانت های مختلفی در آنها لاگین کنید را دارند. بطور مثال، جیمیل، اینستاگرام و ... از این موارد هستند. اما بعضی دیگر این قابلیت را بطور پیشفرض ندارند. یکی از معروف ترین این اپلیکیشن ها واتس اپ می باشد. در این مقاله به آموزش نحوه نصب دو اکانت مختلف بر روی واتس اپ می پردازیم. با لرن روت همراه باشید.

بعضی از اپلیکیشن ها نظیر Parallel Space وجود دارند، که به شما امکان نصب یک اپلیکیشن بصورت ناشناس را می دهند که این باعث می شود بتوانید ترفندهای مختلفی از جمله نصب چندین اکانت در این اپلیکیشن ها را به کار ببرید. برای نصب دو اکانت واتس بر روی گوشی اندرویدی خود مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا Parallel Space  را دانلود کنید.  پس از آن برنامه را اجرا کنید که در ابتدا به شما مواردی از کاربردهای اپلکیشن را نشان می دهد. دکمه Start را بزنید.
  • سپس در صفحه جدید Clone apps را مشاهده می کنید و می توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را برای استفاده در این حالت انتخاب کنید. بیشتر اپلیکیشن های موجود بر روی گوشی شما پشتیبانی خواهند شد. واتس اپ را انتخاب کنید. با این کار واتس اپ به صفحه خانگی Parallel Space اضافه می شود و زیر آن نوشته ای موجود است که می گوید میتوانید با اکانت دوم خود وارد واتس اپ شوید.
  • سپس واتس اپ را از آنجا باز کنید و به راحتی با اکانت دوم خود وارد شوید. شما می توانید این کار را برای سایر اپلیکیشن ها نیز انجام دهید.

به این نکته توجه داشته باشید که ویژگی Notification برای اکانت های دوم شما نیز خواهند آمد و شما حتی می توانید اپلیکیشن هایی که در حالت Clone app استفاده می کنید را به Home Screen خود ببرید و همزمان با هر دو اکانت خود کار کنید.

نکته آخر نیز این می باشد که شما برای هر اپلیکیشن تنها می توانید یکبار از Clone app استفاده کنید و این به این معنی است که امکان استفاده بیش از 2 اکانت برای اپلیکیشن های شما با این روش وجود ندارد.

برچسب ها:
مقالات مشابه