Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

انگیزشی

10 تمرین برای یک میلیاردر خود ساخته شدن

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
00:19:18 1394-07-21
مهارت ها و تمرینات میلیاردر شدن و ایجاد تمرکز روی اهداف و درس گرفتن از شکست ها

اولین چیزی که باید به شما بگویم این است که میلیاردر شدن کار راحتی نیست همچنین امری نیست که بتوان یک شب به آن رسید بلکه به یک سری تمرین نیاز دارد تا بتوانید خودتان را بسازید و آماده برای میلیاردر شدن شوید پس با این مقاله ی لرن روت همراه شوید تا 10 تمرین میلیاردر شدن را برای شما شرح دهیم.

اگر شما در هر کاری راهنمایی نداشته باشید همچنین متدها، روش ها و تمرین هایی نیز برای آن در نظر نگیرید احتمال موفق شدن شما در آن کار تقریبا صفر است میلیاردر شدن هم از این قاعده مستثنی نیست پس راهکارهای زیر را به دقت بخوانید.

     1. برای ایجاد یک چالش یا برطرف کردن یک چالش کاری را انجام دهید.

اگر شما از کسانی که میلیارد خودساخته هستند بپرسید که چرا در این زمینه ی کاری فعالیت کردید قطعا فقط این جواب را نخواهید شنید که می خواستیم میلیاردر شویم. یک حقیقت پنهان پشت سر اکثر افراد موفق هست که آن ها چالش دنبال کردن رویاهای خود داشتند تا به موفقیت برسند نه اینکه فقط یک میلیاردر باشند.

     2. هرگز راحت نباشید.

بله درست خواندید هرگز راحت نباشید. هیچ وقت نباید فکر کنید که الآن به بالاترین درجه رسیدید و با خود بگویید که من الان بهترین هستم و الان وقتش رسیده است که سخت کار کردن را رها کنم. اگر شما هدفتان میلیاردر شدن است باید همیشه یک ایده یا کار دیگر را مد نظر خود داشته باشید در اصل شما نباید هیچ وقت راحت باشید و همیشه باید برای بهتر شدن تلاش کنید.

     3. بیشتر از هرکس دیگر مطالعه و کار کنید.

مهم نیست که چقدر شما استعداد دارید. تا زمانی که شما بیشتر از بقیه مطالعه و کار نکنید هرگز به موفقیت کامل نمیرسید. این تنها راهی است که شما را به آرشیو هدف هایتان می رساند.

     4. از اشتباهات و شکست هایتان درس بگیرید.

شما هر کاری را که بکنید شکست خوردن و اشتباه کردن از ملزمات آن است حال این عکس العمل شما در برابر این شکست ها و اشتباهات است که می تواند شما را به موفقیت نزدیک کند. اگر روزی شما شکست خوردید ناامید نشوید بلکه ببینید چه دلیلی باعث شکست خوردن شما شده است و از آن تجربه کسب کنید و در ادامه ی مسیر خودتان از آن تجربه بارها و بارها استفاده کنید.

     5. هر روز مطالعه کنید.

ما به شما این را نمی گوییم که کل زمانتان در روز را مطالعه کنید ولی می گوییم در روز یک زمان را به مطالعه اختصاص دهید و هرگز این مطالعه کردن روزانه را متوقف نکنید تا بتوانید موضوعات جدید را پیدا کنید و راجب آن ها اطلاعات کسب کنید.

     6. ذهن و بدن خود را سالم نگه دارید.

سعی کنید روزانه زمانی را برای ورزش کردن اختصاص دهید همچنین غذاهای سالم بخورید و به اندازه ی کافی استراحت کنید تا بتوانید از لحاظ روحی و جسمی سالم باشید چراکه ذهن و بدن روی یکدیگر تاثیر مستقیم دارند.

     7. اطراف خود را با آدم های موفق پر کنید.

اگر شما اطراف خود را با افرادی که موفق نبودند و همیشه انرژی منفی می دهند پر کنید آن ها می توانند روی شما تاثیرات منفی بزرگی بگذراند همانطور که اگر اطراف شما افراد موفق باشند شما نیز به سمت موفقیت خواهید رفت و می توانید هدف ها و چشم اندازهای خود را با آن ها به اشتراک بگذارید و حتی از آن ها هم کمک و راهنمایی بگیرید. افرادی که به کار و تلاش اهمیتی نمی دهند و همه ی زمان خود را صرف مهمانی و استراحت می کنند را از اطراف خود دور کنید.

     8. به شانس کمتر اهمیت دهید بلکه بیشتر به چیزهایی که دوست دارید اهمیت دهید.

ما راجب سالم نگه داشتن ذهن و جسم صحبت کردیم ولی غیر از این دو موردی دیگری که وجود دارد اهمیت دادن به روح است. هرگز دیدتان از جهان اطراف و چیزهایی که دوستشان دارید برندارید. اهمیت دادن به چیزی که دوست دارید بهترین راه برای لذت بردن از آن است.

     9. صادق و شفاف باشید.

دروغگو و فریبکار بودن شما را از فکر کردن و اندیشیدن دور می کند. این یک اصل لازم است که شما همیشه با مردم صادق و شفاف باشید. این یک نکته ی بسیار مهم است که به شما کمک می کند تا در طول زمان موفقیت زیادی که می خواستید را به دست آورید.

     10. موفقیت در طول مدت زمان طولانی به دست می آید نه در یک مدت زمان کوتاه.

شاید همگی این جمله ی یک شب ره صد سال را نمی توان رفت را شنیده باشید. این ضرب المثل مصداق بارز آخرین تیتر ما برای موفق شدن است. هیچ وقت روی یک مدت زمان کوتاه تمرکز نکنید بلکه روی یک زمان بلند تمرکز خود را قرار دهید و یک تصویر از آنچه می خواهید باشید را برای خود ترسیم کنید.

در آخر باید بگویم که هر وقت که شما اراده کنید برای موفق شدن دیر نیست بلکه فقط اراده ی شما مهم پس اراده کنید و با مواردی که ذکر شد به سوی موفقیت گام بردارید.

 

برچسب ها:
مقالات مشابه
 امین
       

بارکلا


بستن