Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

30 هنرمند اینستاگرام که باید فالو کرد

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
14:36:20 1394-08-17
Instagram , Follow , ایسنتاگرام ، فالو ، بهترین پیج های ایسنتاگرام ، فالو کردن اینستاگرام

ایسنتاگرام با اکانت های افراد مشهور، وبلاگ های مسافرتی، ویدیو های طنز و ... پر شده است. همچنین خانه خلاق ترین افراد در وب نیز هست. در این پست ما 30 تا از بهترین هنرمندان و نمونه کار آنها را برای شما آماده کرده ایم. قسمت اول شامل 10 صفحه اول این مجموعه سی تایی خواهد بود. لطفا با لرن روت همراه باشید.

Anaensh
Ana Enshina یک هنرمند انگلستانی است که در لندن ساکن است که معمولا آثار خود را در اینستاگرام منتشر می کند. او همچنین یک فروشگاه دارد که آثار خود را در آن جا به فروش می رساند. اغلب آثار وی حیوانات، طبیعت، و هر از چند گاهی تصویر انسان را شامل می شود. 


ban.do
ban.do یک مرکز طراحی واقع در لس آنجلس می باشد، که هدایای خلاقانه و منحصر به فرد برای زنان و دختران را به فروش می رساند. محصولات این شرکت از طراحی های دفترچه های زیبا گرفته تا قاب های گوشی را شامل می شود. آنها همچنین طراحی و فروش جواهرات و خیلی از محصولات زنانه را نیز انجام می دهند.


Britt Bass Turner
Britt Bass Turner یک استودیو طراحی در راسول، ایالت جورجیا می باشد که بنا به خواسته مشتری محصولات خیلی فانتزی طراحی و به فروش می رساند. 


Brooklyn Street Art
Brooklyn Street Art که توسط جیمی روجو اجرا شده است که یک پروژه عکس است. در اینجا تمرکز بیشتر بر پیدا کردن و پست کردن نقاشی های خیابانی در تمامی دنیاست. اغلب این عکس ها بوسیله یک آیفون گرفته شده است. 


C+C Mini Factory
C+C Mini Factory کارخانه قطعات (وسایل) کوچک است که تمرکز بیشتری بر حیوانات، زیستگاههای غیر طبیعی عجیب و غریب است. 


Elena Limkina
Elena Limkina یک تصویرگر آزاد (freelance illustrator) ساکن مسکو است. طراحی های وی متخصص تصویرگری جواهرات، آبرنگ و گیاه شناسی است. وی آثار خود را در سایت Etsy بفروش می رساند. 


Gangsterdoodles
Gangsterdoodles ترکیبی از نقاشی های خیابانی و ایده های خلاقانه جدید است. طراحی ها خاص بوده و طنز مخصوص به خود را دارند. 


Hey
Hey Studio یک استودیو طراحی واقع در بارسلوناست. این استودیو انواع طراحی ها را انجام می دهد، که شامل انواع چاپ ها، بنرها، کارت های تجاری و تمام سطح هایی که می توان روی آن ها چیزی چاپ میکرد. 


Ida Skivenes
Ida Skivenes یک هنرمند نروژی است که طراحی های خوشمزه و لذیذ را در اینستاگرام خود منتشر میکند. عکس های وی خوراکی های خوشمزه، جذاب و لذیذ می باشند. 


Jacqueline Poirier
Jacqueline Poirier یک هنرمند ساکن تورنتو است که نقاشی های خود را بر روی بشقاب انجام می دهد. نقاشی های وی بیشتر شامل طبیعت، چهره انسان، حیوانات است. 

برچسب ها:
مقالات مشابه