Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

30 هنرمند اینستاگرام که باید فالو کرد - قسمت 3

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
19:56:40 1394-08-24
Instagram , Follow , ایسنتاگرام ، فالو ، بهترین پیج های ایسنتاگرام ، فالو کردن اینستاگرام

ایسنتاگرام با اکانت های افراد مشهور، وبلاگ های مسافرتی، ویدیو های طنز و ... پر شده است. همچنین خانه خلاق ترین افراد در وب نیز هست. در این پست ما 30 تا از بهترین هنرمندان و نمونه کار آنها را برای شما آماده کرده ایم. قسمت سوم شامل 10 صفحه آخر این مجموعه سی تایی خواهد بود. لطفا با لرن روت همراه باشید.

Mariya Suzuki
Mariya Suzuki ، مردم و اشیاء را در همه حالات و در همه جا نقاشی می کند و در ایسنتاگرام پست می کند. آثار وی بیشتر نقاشی های سریع و در لحظه هستند.


Nikolai Tolstyh
Nikolai Tolstyh عکس هایی بسیار جذاب و عالی می گیرد. عکس های وی از سبک خاصی پیروی می کند. وی درون کاغذها را به شکل حیوانات برش می دهد و با استفاده از پشت زمینه ای عالی تصویری خارق العاده می سازد.


Red Hongyi
Red Hongyi یک هنرمند مالزیایی است. آثار وی سبک خاصی ندارند ولی او بیشتر از اجسام اطراف خود استفاده می کند. مانند وسایل آشپزخانه و ... . شما می توانید در کارهای وی اجسام بسیار آشنایی ببینید. 


Rob Simonsen
از ویژگی های آثار وی می توان به استفاده از مناظر طبیعی و شب های پر ستاره نام برد. مناظری که وی از آنها استفاده می کند بسیار چشم نواز هستند


Roy Mallari
Roy Mallari یک عکاس فیلیپینی است که عکس های خود را طبق نظم خاصی در ایسنتاگرام منتشر می کند. او از برگ ها، دانه ها، سطوح پر زرق و برق (مخصوصاً شب تاب ها) و ... در کارهای خود استفاده می کند. 


Runner Kim Hall
عاشقان حیوانات خانگی عاشق این صفحه خواهند شد. عکس های وی بیشتر عکس های سگ اوست که لباس های متفاوت پوشیده است. عکس های وی با برنامه VSCO ادیت شده اند. 


Tanamachi Studio
پست های Tanamachi Studio شامل نامه های دستی و هم چنین الگوهای پیچیده برای نامه هاست. صاحب این پیج به صورت گاه گاهی پست های از طراحی خلاقانه وسایل معمولی قرار می دهد.


Tania Ahsan
وی به سگ خود مانند انسان لباس می پوشاند و در حالت های مختلف از او عکس می گیرد که نتیجه آن، عکس های بسیار جالبی است.


Yur_Rii
Yur_Rii عاشق طراحی و خوردن غذاهای خوشمزه است. پست های اینستاگرام وی بیش از 1000 تاست که نشان دهنده علاقه وی به غذاهاست. او همچنین تصاویری از گربه دو ساله خود منتشر میکند. 


Zoe Williams
آثار وی نشان دهنده احساسات و کارهای روزانه و زندگی حیواناست. تم اصلی آثار او بیشتر رنگ سفید (و کمی هم رنگ صورتی) است. 

برچسب ها:
مقالات مشابه