Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

طراحی

40 قالب وردپرس - قسمت اول

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
01:02:50 1394-07-06
Design,Flat,WordPress

بهترین طراحی های قالب وردپرس - ما در این جا بهترین طراحی های قالب وردپرس را برای شما جمع آوری کرده ایم تا نشان بدهیم که طراحی های عالی چگونه باید باشند. در قسمت اول 10 سایت اول از این مجموعه را خواهیم داشت. لطفا با لرن روت همراه باشید.

1- Zerif PRO

یک طراحی مسطح وردپرس چند منظوره ،مناسب برای شرکت ها، نمونه کارها و ... . در عین سادگی به کمک ویدجت های متعدد سفارشی بسیار قدرتمند است. به دلیل داشتن SEO خوب به شما کمک می کند که بازدید کننده های بیشتری داشته باشید.

2- The Agency

این تم توسط WPLook طراحی شده است که برای وردپرس ورژن 4.1 طراحی شده است. این تم مناسب آژانس هایی است که می خواهند کسب و کار خود را توسعه دهند.یکی از نقاط مثبت آن شخصی سازی شدن آن به کمک رنگ های زیاد پیشنهادی خود آن است.

3- Shopkeeper

یک طراحی مناسب برای کسب و کار و یا توسعه نام تجاری خود است. این تم برای سایت های فروش بسیار مناسب است.

4- Aurum

آیا به دنبال یک سایت کوچک ولی کامل برای فروشگاه خود هستید. این تم برای فروشنده های جزء بسیار مناسب است. این سایت خود شامل چندین سایت زیر مجموعه ای دیگر است که کار را برای تمامی برندها آسان می کند که در قسمت های بعدی به توضیح کامل این سایت می پردازیم.

5- Kalium

اگر به دنبال نوآوری و خلاقیبت هستید حتما این تم را که شامل ویژگی ها، آیکون ها و ... مناسب برای ورد پرس هست را حتما ببینید.

6- Angle

این طراحی برای همه سایتها مناسب می باشد. Angle به کمک تکنولوژی Bootstrap 3 طراحی شده است که طراحی سایت را responsive می کند و همچنین جلوه های ویژه خاصی به سایت می دهد.

7- Scalia

ویژگی های بسیار، طراحی مسطح، محیطی دوستانه و خلاقیت ها زیاد دیگر را در این طراحی می توان دید. بیش از 150 صفحه در این تم وجود دارد که باعث می شود برای اکثر سایتها مناسب باشد.

8- MH Cicero

طراحی مناسب برای بلاگ ها و مجله ها. کوچک بودن و در عین حال کامل بودن این طراحی از نقاط قوت آن است. البته نباید از SEO و همچنین محیط دوستانه آن غافل شد که بسیار حرفه ای انجام گرفته اند.

9- X – The Theme

بسیاری از اعضا کاربران وردپرس معتقدند که X – The Theme یکی از بهترین طراحی ها قالب را دارد. سادگی سایت برای کسانی که آشنایی زیادی با کامپیوتر ندارند، تعداد زیاد ویژگی های در دسترس، responsive بودن آن و چندین و چند قابلیت دیگر این قالب را جز بهترین های ما کرده است.

10- EPIC

زیبایی، جذابیت و همچنین مناسب بودن برای انواع سایت ها این قالب را بسیار دوست داشتنی جلوه می دهد.می توان از این طراحی هم برای سایت های تک صفحه ای و هم چند صفحه ای استفاده کرد که به نوع استفاده شخص و هم چنین سلیقه او برمی گردد.

در قسمت های بعدی سایت های دیگری را برای شما آماده می کنیم . با ما همراه باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه