Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

طراحی

40 قالب وردپرس - قسمت دوم

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
16:27:50 1394-07-09
Design,Flat,WordPress

بهترین طراحی های قالب وردپرس - ما در این جا بهترین طراحی های قالب وردپرس را برای شما جمع آوری کرده ایم تا نشان بدهیم که طراحی های عالی چگونه باید باشند. در قسمت دوم 10 سایت بعدیاز این مجموعه را خواهیم داشت. لطفا با لرن روت همراه باشید.

11- Milk

قالبی مناسب برای فروشگاهها ، صفحات شخصی، صفحه عکس و نمایش نمونه کارها. نصب آسان، پشتیبانی از بیش از 650 فونت گوگل و ... شخصی سازی این طراحی را بسیار آسان نموده است.

12- Story

سایتی responsive برای نمایش کسب و کار خود، صفحه شخصی و portfolio . پشتیبانی از رنگ های متفاوت باعث راحتتر شدن شخصی سازی می شود.

13- Bloc

سایتی مخصوص portfolio های آنلاین. به کمک فریم ورک bootstrap این طراحی بر روی گوشی های موبایل به زیبایی نشان داده می شود.

14- Hempstead

استفاده از  HTML5 و با کدهای CSS transtion و همچنین دارا بودن کدهای بهینه JS استفاده از این قالب را بسیار جذاب و گیرا می کند. از این طراحی می توان در صفحات شخصی و نمایش کارها و... استفاده کرد.

15- Good News

ساختار مناسب و داشتن طراحی responsive برای مجله های خبری آنلاین.

16- Loma

یک طراحی 4 قالبی برای استفاده های متفاوت. مناسب برای بلاگ های شخصی. داشتن منوهای زیاد و دارا بودن بیش از 600 فونت که به سایت شما جلوه دهد.

17- Voice

یک طراحی بسیار حرفه ای مناسب برای مجله ها، سایت های خبری و هم چنین بلاگها. responsive بودن و داشتن صفحات بسیار برای طراحی های چند منظوره از ویژگی های این قالب است.

18- Corpus

یک صفحه شخصی کم حجم و کوچک که برای نمایش نمونه کار و رزومه مناسب می باشد.

19- Willow

یک طراحی منحصر به فرد با قابلیت responsive بودن با استفاده از فریم ورک bootstrap . مناسب برای صفحات شخصی.

20- Vela

Vela یک قالب زیبای ورد پرس است که برای سایتهای شخصی، نمایش نمونه کار، سایتهای تجارتی و هم چنین برای آژانس ها مناسب است. responsive بودن، داشتن 5 طراحی جداگانه برای استفاده های خاص،داشتن رنگ بندی های جداگانه و ... جز ویژگی های این قالب می باشد.

برچسب ها:
مقالات مشابه