Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

لرن اپ: کامنت بگیر اینستاگرام

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
00:39:18 1394-12-05
کامنت گرفتن بیشتر برای اینستاگرام،افزایش کامنت های اینستاگرام

در دو سری قبل دو برنامه لایک بگیر و فالوور بگیر اینستاگرام را که توسط شرکت اندرومدا ایجاد و توسعه داده شده بود را بررسی کردیم. لرن روت در این قسمت به بررسی برنامه جالب و کاربردی دیگر این شرکت با نام کامنت بگیر پرداخته است که یکی از بهترین برنامه های اینستاگرام برای گرفتن کامنت از دیگران است. لطفا با ما همراه باشید.

اگر دوست دارید عکسهایتان در اینستاگرام کامنت های بیشتری بگیرند اپلیکیشن کامنت بگیر بهترین برنامه برای این کار است. این اپلیکیشن به شما این قدرت را می دهد که دیگران بر روی عکس های شما کامنت مورد علاقه تان را بگذارند. در بررسی و آموزش دو برنامه لایک بگیر اینستاگرام و فالوور بگیر اینستاگرام که قبلا ذکر شد نشان دادیم که شما می توانید به راحتی تعداد فالوورها و همچنین تعداد لایک های بیشتری برای خود بدست آورید ولی خیلی ها دوست دارند علاوه بر لایک، در زیر عکس هایشان کامنت های بیشتری بخورد. این برنامه تعداد نامحدودی کامنت سفارشی شده برای شما به دست خواهد آورد.در این برنامه شما به عکس های دیگران کامنت های مورد نظر را می دهید و سکه بدست می آورید و از این سکه ها برای بدست آوردن کامنت استفاده می کنید. به این صورت که شما برای هر عکسی کامنت های مورد علاقه خود را تایپ می کنید و حداقل 5 تا از آنها را انتخاب می کنید. سپس کاربران در صورت تمایل می توانند کامنتی که شما انتخاب کرده اید را بر روی عکس شما قرار دهند. حال به بررسی و آموزش جامع و کامل این برنامه می پردازیم.

 

در ابتدای ورود به برنامه با کلیک بر روی گزینه ورود از طریق اینستاگرام به صفحه ای منتقل خواهید که در آنجا نام کاربری و رمز عبور ورود به برنامه اینستاگرام از شما پرسیده می شود. همانگونه که قبلاً نیز ذکر شد نام کاربری و رمز عبور شما مستقیماً برای اینستاگرام ارسال می شود و این برنامه هیچ دسترسی غیر مجازی مبنی بر خواندن و ذخیره اطلاعات شما ندارد. بعد از ورود به برنامه پیامی به شما نشان داده خواهد شد مبنی بر اینکه شما برای شروع 20 سکه دارید، که البته می توانید با رفتن به قسمت خرید سکه تعداد سکه هایتان را افزایش دهید.

 

 

این صفحه اولین صفحه ای است که ضمن ورود به برنامه کاربر با آن روبرو می شود. در این صفحه اجزای عناصر با شماره های 1 تا 6 شماره گذاری شده اند که به تفصیل در زیر توضیح داده شده اند.

1-    این عدد تعداد سکه های موجودی شما را نشان می دهد که با خریدن و یا کامنت گذاشتن بر روی عکس های دیگران می توانید به تعداد این سکه های بیفزایید.

2-    در وسط صفحه عکسی به شما نشان داده خواهد شد که شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا بر روی آن کامنت بگذارید یا خیر.

3-    در اینجا یک منو وجود دارد که در صورت غیراخلاقی بودن عکس می توانید گزارش آن را بدهید.

4-    با کلیک بر روی این گزینه شما کامنتی که برای عکس انتخاب شده است را می توانید برای عکس قرار دهید.

5-    متنی است که کاربری که عکس را قرار داده است آن را انتخاب کرده تا در زیر عکسش قرار بگیرد.

6-    رد کردن عکس و نشان دادن عکس بعدی 

در قسمت کامنت بگیر نیز شما با عکس های اینستاگرام خودتان مواجه خواهید شد و همچنین تعداد کامنت هایی که هر کدام دارد نیز در زیر عکس نشان داده شده است.

روی هر عکسی که دوست دارید کلیک کنید در اینجا با صفحه ای مانند عکس زیر مواجه خواهید شد.

متن کامنت های مورد نظر خود را در قسمت پائین تایپ کرده و روی علامت مثبت کلیک کنید. سپس حداقل 5 مورد از آنهایی که می خواهید را تیک بزنید و روی گزینه پائین صفحه کلیک کنید. بعد از کلیک متنی با عنوان تبریک برای شما نشان داده خواهد شد. توجه داشته باشید که هر متنی که انتخاب کنید 2سکه از سکه های شما کم می شود.

برای خرید سکه های بیشتر باید از منوی سمت راست برنامه گزینه خرید سکه را انتخاب کنید و بعد از نشان دادن صفحه خرید سکه تعداد سکه های مورد نظر خود را بخرید. 

همچنین می توانید در قسمت تماس با ما نظرات و انتقادات خود را با تولید کنندگان این برنامه از طریق اینستاگرام و تلگرام در میان بگذارید.

محیط کاربری ساده این اپلیکیشن باعث شده است تا کاربران بتوانند خیلی سریع کامنت هایی که دوست دارند را از طرف دیگران در زیر عکس خود ببینند . به کمک این سه برنامه شما هم فالوور های بیشتری خواهید داشت و هم عکس هایتان لایک و کامنت بیشتری خواهند گرفت. از طریق لینک زیر می توانید این برنامه را از کافه بازار دانلود کنید.

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 EMRAN
       

با سلام خدمت شما .من نمیتونم سکه هایی رو که گرفتم باهاشون کامنت بگیرم این پیغامو میده که داده ی درستی از سرور دریافت نشد؟؟؟


بستن

 کیانا
       
وتنو
مزخرفه هر کاری میکنم نه میتونم واسه پستی کامنت بزارم نه کسی واسم میزار


بستن
دلبر : سلام من چجوری کامنت بگیرم

 نگار
       
جنسیت
لطفا مثل برنامه توربو گزینه تعیین جنسیت بذارین موضوع پیج من به پسرا مربوط نمیشه ولی کلا پسرا کامنت میذارن کسی هم رعایت نمیکنه تعیین جنیست بذارین دوبرابر سکه کم کنین


بستن

 نگار
       
جنسیت
لطفا مثل برنامه توربو گزینه تعیین جنسیت بذارین موضوع پیج من به پسرا مربوط نمیشه ولی کلا پسرا کامنت میذارن کسی هم رعایت نمیکنه تعیین جنیست بذارین دوبرابر سکه کم کنین


بستن