Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

کنترل گوشی های اندروید از راه دور

نویسنده : امیر ادهمیان
تاریخ انتشار:
21:33:26 1394-11-21
با این اپلیکیشن گوشی اندروید را از راه دور کنترل کنید و از اسکیرین آن فیلم برداری کنید.

    اپلیکیشن AirDroid به کاربر این اجازه را می دهد که از راه دور و از پشت میز کامپیوترش در اداره گوشی اندروید خود را کنترل کند. علاوه بر آن او می تواند از فعالیت های خود در گوشی فیلم برداری کند. کار کردن با گوشی آن هم از طریق کامپیوتر به کاربر این اختیار را داده که بتواند از کیبورد برای تایپ کردن راحت تر استفاده کند. با لرن روت همراه باشید.

    از مهمترین قابلیت های اپلیکیشن AirDroid فیلمبرداری از اسکرین گوشی آن هم از راه دور می باشد. دکمه ی ضبط در قسمت پایین صفحه ی اول این اپلیکیشن قرار دارد.  عملیات شروع و توقف ضبط راحت تر قابل دسترس و کنترل است. علاوه بر آن می توانید متون تایپ شده را از لپ تاپ به گوشی اندروید و بالعکس کپی کنید. این خصوصیت مناسب برای کارمندان اداره است. کاربر این اختیار را دارد که بتواند از کیبورد برای راحتر تایپ کردن استفاده کند. اخیرا این اپلیکیشن از دو سرویس پیام کوتاه به نام های لاین و اسکایپ نیز پشتیبانی می کند. به طور مثال اگر شما یک چت را در گوشی شروع کرده باشید می توانید ادامه آن را از پشت کامپیوتر با استفاده از کیبورد ادامه بدهید.

AirDroid

شما باید یک کلاینت آن را روی ویندوز یا مکینتاش نصب کنید. کلاینت دیگر را روی گوشی اندروید نصب کنید. نیاز به روت کردن گوشی نیست. روی تمام اندروید های نسخه ی ۴ به بالا قابل اجراست. شما به هر دو اپلیکیشن کلاینت برای ویندوز (یا مک ) و کلاینت اندروید نیاز دارید.

AirDroid-Screen Recorder

کاربران لینوکس نیز می توانند از اپلیکیشن دیگری برای کنترل از راه دور موبایل اندروید خود استفاده کنند. نام این اپلیکیشن Unified Remote است. از طریق این اپلیکیشن می توانید با واسطه ی بلوتوث و یا وای فای (اینترنت) کامپیوتر خود را کنترل کنید. دکمه های دسترسی سریع به برنامه های چند رسانه ای و اسلاید شو را دارد.
Unified Remote

و نهایتا اپلیکیشن معروفی به نام Team Viewer که احتمالا از آن برای اتصال به کامپیوتر دیگری از طریق اینترنت استفاده می کردید. شما قادر خواهید بود با استفاده از نسخه ی اندروید آن نیز به گوشی مویایل و بالعکس از گوشی به کامپیوتر یا لپ تاپ متصل شوید.
Team Viewer

برچسب ها:
مقالات مشابه